Wyniki etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Utworzono dnia 03.12.2018

KONKURS WOJEWÓDZKI Z MATEMATYKI

W dniu 29 listopada  2018 r. (czwartek) o godz. 14.00  w naszej szkole został przeprowadzony stopień rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych oraz dla uczniów dotychczasowych gimnazjów
i klas dotychczasowych gimnazjów.

Gościliśmy 49 uczniów gimnazjum i 34 uczniów szkoły podstawowej wraz z opiekunami. Młodzi pasjonaci matematyki na rozwiązanie zadań mieli 90 minut. Do stopnia wojewódzkiego zakwalifikowali się uczniowie, który otrzymali na stopniu rejonowym minimum 42 na 50 możliwych do zdobycia punktów (tj. 84%).

WGLĄD DO PRAC

Na wniosek złożony do przewodniczącego Komisji Konkursowej przez rodziców (prawnych opiekunów) uczestników konkursu sprawdzona i oceniona praca może być udostępniona do jednokrotnego wglądu lub jednokrotnego wykonania fotografii, w ciągu 3 dni od ogłoszenia wyników (po okazaniu legitymacji przez ucznia i dowodu osobistego przez rodzica), przez przewodniczącego lub osobę przez niego wyznaczoną, po wcześniejszym umówieniu się z przewodniczącym Komisji Konkursowej. Prawo wglądu do pracy lub wykonania fotografii mają jedynie uczeń w obecności rodziców (opiekunów prawnych) lub rodzice (opiekunowie prawni) ucznia. Czas wglądu do pracy określa przewodniczący lub osoba przez niego wyznaczona (do 15 minut).

Zgłoszenia do wglądu do prac przyjmowane są pod numerem telefonu 601-662-109, w godzinach 7:30 – 15:00

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla szkół podstawowych - etap rejonowy 29.11.2018

Rejon VI (Rokietnica)

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla gimnazjów - etap rejonowy 29.11.2018

Rejon VI (Rokietnica)

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.