Budynek B

ŚWIETLICA SZKOLNA BUDYNEK B

Świetlica w budynku B czynna jest w godz 6.30 do 16.30

W naszej świetlicy uczniowie znajdują wszystko to, czego potrzebują w ciągu dnia, pomiędzy zajęciami lekcyjnymi- rankiem wypoczywają w strefie relaksu, przygotowują się do lekcji. Organizujemy również poranki filmowe, które cieszą się ogromną popularnością wśród naszych wychowanków.

Sytuacja epidemiczna trochę zmieniła systematykę naszej pracy i zmusiła nas do częstszego korzystania z technologii multimedialnych, dzięki czemu doskonalimy wśród naszych wychowanków umiejętności wykorzystywania technologii informacyjno –komunikacyjnych. Największą popularnością cieszą się internetowe quizy muzyczne, ogólnorozwojowe, kahoot, a także tradycyjne zabawy i gry w nowej, odświeżonej wersji: kalambury, czółko, uno, 5 sekund. Zarówno uczniom , jak i nam , przynosi to wiele radości.

Kolejną formą spędzania czasu w naszej świetlicy jest aktywny odpoczynek. Do dyspozycji uczniów pozostaje stół do tenisa. W dniach, kiedy aura nam sprzyja, wychodzimy z uczniami na spacery lub organizujemy im gry i zabawy na boisku szkolnym.

Staramy się również rozwijać u wychowanków zdolności artystyczne poprzez organizowanie zajęć plastycznych. W załączeniu kilka zdjęć .

Najlepszą wizytówką świetlicy są smutne miny naszych podopiecznych, którzy odbierani przez rodziców nie zawsze pałają entuzjazmem. To dla nas najlepsze wyróżnienie i motywacja do tego, żeby tworzyć każdego dnia miejsce przyjazne i atrakcyjne dla każdego ucznia naszej szkoły. Do zobaczenia w świetlicy!

Izabela Skonieczna

Violetta Poturnicka

Teresa Kurowska

Świetlicowe aktywności

Utworzono dnia 26.10.2020, 12:42

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.