WarszTATY „Bliżej – pełna łączność”

Utworzono dnia 18.06.2019

Co zrobić, żeby być lepszym ojcem, jak budować więź z nastolatkiem? Nad takimi zagadnieniami zastanawiała się grupa ojców w czasie warsztatów w sobotę 08.06.2019. Było to nie lada wyzwanie –  poświęcić cały dzień na odkrywanie ojcostwa. Ale opinie po zakończonym szkoleniu nie pozostawiają złudzeń, warto inwestować w rodzinę, pracować nad relacjami ojciec – dziecko.

Z wypowiedzi uczestników:

„Uważam, że bardzo wartościowa inicjatywa. Pozwala zwiększyć jakość relacji z dziećmi oraz w ogóle w rodzinie. Szczęście to towar deficytowy, ale trzeba na nie zapracować.”

Warsztaty wzmacniają poczucie sensu bycia dobrym ojcem. Dają sensowne wskazówki dotyczące wychowania dzieci.”

„Ciekawa wymiana doświadczeń.” – bezcenna !!!!

„Najlepsza inwestycja w swoje dziecko – dowiedzieć się jak lepiej pomóc mu się rozwinąć.”

„Uzmysłowienie sobie, gdzie znajdują się moje relacje z dzieckiem. Wskazanie drogi, aby wszystko było lepsze, aby starać się być bliżej swojego kochanego dziecka.”

„Bardzo wartościowa forma spotkania i dyskusji z innymi ojcami. Daje różne opinie, poglądy, rozwiązania problemów, z którymi wszyscy się mierzymy. Dodatkowo też uświadamia o istnieniu spraw, których nie zauważamy.”

Dziękujemy Ośrodkowi Pomocy Społecznej za dofinansowanie tej cennej inicjatywy.

Uczestnikom warsztatów jeszcze raz gratuluję podjęcia odważnej decyzji i stanięcia do walki o najwyższą jakość kontaktu z dorastającymi dziećmi!!!!!

~Iwona Dobrzyńska