Świąteczne podróże kulinarne - „Restauracja pod Gruszą”

Utworzono dnia 10.01.2020

Świąteczne podróże kulinarne - „Restauracja pod Gruszą”

Tuż przed świętami nasze Kółko Kulinarne- „Szkolne smaki”

wybrało się do Restauracji „Pod Gruszą” w Rokietnicy.

Tym razem było inaczej- to nie my przygotowywaliśmy smakowite potrawy. Postanowiliśmy uraczyć swoje podniebienie posiłkiem przygotowanym w miejscu , które już od wielu lat darzy nas wysublimowanym smakiem.

Na lekcjach dzieci uczą się, poznają, jak należy nakrywać do stołu, jak należy zachowywać się właśnie w takich miejscach, poznają zasady savoir-vivre.

Mieliśmy okazję przenieść teorię na praktykę.

Wspaniały egzamin dla nas wszystkich. Przypomnienie i utrwalenie wiadomości, które zdobywaliśmy przez ostatnie miesiące w szkole.

Dzięki uprzejmości i profesjonalnemu podejściu Państwa Gawron, dzieci spędziły niezapomniany czas delektując się smakiem oraz wspólnymi rozmowami przy stole, doskonaląc zachowanie.

Bardzo dziękuję w imieniu dzieci Państwu Józefowi i Edycie Gawron. Wspaniałej obsłudze lokalu- Pani Emilii i Angelice, które przez swój profesjonalizm wprowadziły nas w tajniki zawodu-Kelner.

Dziękuję również Paniom  - Violetcie Cymerys, Iwonie Speina oraz Bożenie Domżał za pomoc w organizacji wyjścia dzieci.

Restauracja Pod Gruszą - wizyta "Szkolnych Smaków"

Utworzono dnia 10.01.2020, 00:50

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.