Jestem tu by Cię wspierać w ortografii

Utworzono dnia 25.10.2023

Rok szkolny rozpoczął się już na dobre. Przed uczniami wiele pracy i trudów. Ale czy zawsze to co trudne musi straszyć i przerażać? Wychowawczynie klas 2d i 2i Pani Ewa Herkowiak i Marta Śmigielska postanowiły wyjść naprzeciw swoim podopiecznym i w ramach wdrożonej przez Panią Ewę innowacji „Jestem tu, aby cię wspierać w ortografii” do zajęć edukacyjnych wzmacniających ucznia w pokonywaniu trudności ortograficznych zaprosiły mgr Renatę Ossowską hodowcę psów rasowych Zgraja z Dębiny FCI i instruktora dogoterapii www.dogoterapiaeduzgrajki.pl Ponieważ obcowanie z psem uspakaja i relaksuje, korzystnie wpływa na sferę psychiczną, przełamuje lęki, stymuluje rozwój zmysłów, poszerza bierne i czynne słownictwo. To dzięki obecności psa dzieci w radosnych nastrojach z dużą dawką hormonu szczęścia zgłębiają tajniki polskiej ortografii.

Ewa Herkowiak i Marta Śmigielska

Więcej zdjęć w galerii poniżej :)

Ortgorafia w przyjemnej wersji

Utworzono dnia 25.10.2023, 22:15

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.