Akademia Bezpiecznego Puchatka w realizacji I E

Utworzono dnia 01.07.2021

Akademia Bezpiecznego Puchatka to ogólnopolski program edukacyjny skierowany do uczniów klas I szkół podstawowych, obejmujący tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci w czterech sferach: na drodze, w domu, w szkole oraz w Internecie.

Po przeprowadzeniu zajęć Programu wszystkie dzieci biorą udział w Ogólnopolskim Teście Bezpieczeństwa. Uczniowie odpowiadają na 12 pytań podsumowujących wiedzę zdobytą w trakcie zajęć.

Szkoły, które zrealizują wszystkie elementy programu otrzymają Certyfikat „Akademii Bezpiecznego Puchatka” oraz Dyplom dla uczniów.

Klasa 1 e ze Szkoły Podstawowej im . Jana Brzechwy w Rokietnicy zrealizowała wszystkie elementy, dlatego otrzymała Certyfikat, a także dyplom dla uczniów.

Koordynator, Natalia Marcinkowska-Hauke