Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Rokietnicy

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze - II semestr
rok szkolny 2018/2019

 

 

Nazwisko i imię nauczyciela

przedmiot

klasa

dzień

godzina

sala

Bartkowiak Karolina

j. angielski

4f, 4e, 4h

środa

8.00-8.45

D108

Błaszczyk Roma

fizyka - zajęcia

wyrównawcze oraz uzupełnianie zaległych prac pisemnych.

klasy 7

klasy 8a - 8e

klasy 3 GIM

poniedziałek

14.20-15.40

B102

Bojszczak Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

3c

środa

12.30-13.15

 

Brzostowska Magdalena

matematyka

(przygotowanie do egzaminu)


 

3b GIM

 

3c GIM

 

3d GIM

 

8e

 

8g

poniedziałek

 

środa

 

poniedziałek

 

poniedziałek

 

środa

14:20-15:05

13:30-14:15

14:20-15:05

8:50-9:35

14:20-15:05

B106

 

B103

 

B106

 

A119

 

B103

Budzicz Magdalena

j.angielski

6e

czwartek

8:00-8:45

A106

Cymerys Violetta

matematyka

3a GIM

 

3e GIM

poniedziałek

 

piątek

13.30-14.15

7:10-7:55

 

Dejnak Małgorzata

biologia

5 c,d,e,f,g

7 a,d

8 a,b,c,d

3 gimnazjum

wtorek

15:10-15:55

B1

Durzewska Kinga

język polski

4 d,e,

 

 

4f

 

 

5g

wtorek (co drugi tydzień)

 

piątek (co drugi tydzień)

 

wtorek (co drugi tydzień)

7:10-7:55

 

12:25-13:15

 

10:40 - 11:25

D100

 

 

D100

 

 

A102

Dobak Danuta

edukacja wczesnoszkolna

1e

wtorek

11:40-12:25

D100

Dorożała Paulina

edukacja wczesnoszkolna

2e

czwartek

11.40-12.25

 

Dubas Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

1c

piątek

10.40-11.25

 

Dworak Alicja

geografia

 

geografia, wos

 

przygotowanie do egzaminu

klasy 5

 

8a, 8b, 8c, 8d, 8e, 8f

 

3a, 3b, 3e gim

poniedziałek

 

wtorek

 

poniedziałek (po uzgodnieniu)

8.00-8.45

15.05 -15.50 

14.20-15.05

A118

Ellmann-Buchwald Monika

j.angielski

5bcdf

 

5ceg

piątek

 

wtorek

14:20-15:05

 

8:50-9:35

A17

 

B1

Haliasz Wiesława

język polski

6b

 

7a i 8e

wtorek

 

piątek (co drugi tydzień)

13:30 - 14:15

 

14:20 - 15:05

 

B5

Fryza Karolina

j.angielski

4g ,4e

poniedziałek

12.30 - 13.15

D100

Groszak Joanna

j. angielski

6a

czwartek

8:00

 

Fryza Karolina , Budzicz Magdalena

j. angielski przygotowanie do egzaminu

klasy 8

wtorek

15.10 - 15.55

B101


 

Janukowicz-
Gołębiak Renata

wos /geografia/ przyroda

8d 8g  6a

3gim a b c d

7a b c d

poniedziałek

14-15-15.50

B101

Jagodzińska Beata

historia

7a, 3b,3c

poniedziałek

8:-8:45

A106

Jarczyńska Anna

edukacja wczesnoszkolna

1b

środa

11.40-12.25

 

Kapitan-Kmiecikowska Aleksandra

język angielski

7a

 

7b

wtorek

 

czwartek

8.00-8.45

8.00-8.45

 

Karczewska - Grajek Joanna

matematyka

6e

 

4d

wtorek

 

piątek

7:10- 7:55

8.00-8.45

A119

 

D104

Kierończyk Marta





 

Klekot Alicja


 

edukacja wczesnoszkolna




 

e.wczesnoszkolna

2g





 

2b

czwartek





 

czwartek

12:30-13:15





 

13.30 -14.15







 

Klimczak- Pękosz Katarzyna

język polski

3d

wtorek

8.00- 8.45

B4

Krawiec Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

1g

poniedziałek

15.10 - 15.55

D6

Krzyżaniak Barbara

język polski

4h

 

5f

 

6d

piątek

 

poniedziałek (co drugi tydzień)

 

poniedziałek (co drugi tydzień)

12.30 - 13.15

13.30 - 14.15

 

8.00-8.45

D 108

Lewandowska Marzena

matematyka

4cfh

 

5bef

poniedziałek

 

wtorek

7.10 - 7.55

15.10 - 15.55

D104

 

B105

Łukaszczuk Sylwia

edukacja wczesnoszkolna

1d

środa

11:40-12:25

 

Majchrowicz Katarzyna

język polski

6c

 

8c, 8f, 3b GIM

wtorek

 

piątek

14.20-15.05

7:10-7:55

 

A20

Matysiak- Gicala Aneta

matematyka

4e

 

7b,d

 

4a,b

 

7a

wtorek

 

wtorek

 

piątek

 

wtorek

12.30-13.15

14.20 -15.05

13.30-14.15

8.00-8 50

D5

 

B 04

 

B 02

 

D04

Oboda Aleksandra

edukacja wczesnoszkolna

1h

czwartek

16:00-16:45

C23

Osojca Anna

edukacja wczesnoszkolna

1f

czwartek

12:30- 13:15

C24

Okpisz Aleksandra

matematyka

-zajęcia wyrównawcze

5a, 5c

6b, 6c

8a

wtorek

15:10-15:55

B106

matematyka -zajęcia dla ucznia zdolnego

8a

wtorek

7:10-7:55

B106

Pawlisiak Marta

edukacja wczesnoszkolna

2f

piątek

10.40-11.25

 

Piszora Ewa

chemia

7,8 SP i 3 Gim

środa

14.20 - 15.55

B6

Piszora Michał

język polski

5b, 6a, 6e

środa

15:10-15:55

A111

Pohl Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

2a

piątek

10.40-11.25

D5

Proniewicz Katarzyna

matematyka

5d

 

6ad

 

8c

 

7c

czwartek

 

czwartek

 

poniedziałek

 

czwartek -dziewczyny

  •  

  • chłopacy

12:30-13:15

14.15-15.05

8:00-8:50

 

8:50-9:35

14.20-15.05

B104

 

B105

 

B104

Przebierała Żaneta

matematyka

VIII f

 

Vg

czwartek

 

wtorek

 

piątek

 

piątek

7:10-7:55

8.00- 8.45

8.00 -8.45

13.30- 14.15

A119

 

A119

Przynoga Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

3a

środa

8.00 -8.45

D3

Rybicka Ilona

edukacja wczesnoszkolna

2d

wtorek

9-50/10.35


 

Ryster Szymon

historia, wos
historia

4a, 7c-d, 8c-g
4b-h

czwartek
 

wtorek

7:10-7:55
7:10-7:55

B2
 

D106

historia przygotowanie do egzaminu

III e gim

poniedziałek

7:10-7:55

B2

Smólska-Rodziejczak Anna

edukacja wczesnoszkolna

I a

wtorek

10:40-11:25

 

Speina Iwona

j. polski

k5c/d

 

kl.5e

poniedziałek

 

poniedziałek

8:00-8:45

 

13:30-14:15

105




 

Śpiewak Ilona

przyroda

6b,6c, 6d, 6e

wtorek

15.10-15.55

A18

biologia

kl. 5b, 7b, 7c

wtorek

15.10-15.55

A18

Stachowiak Mirosława

edukacja wczesnoszkolna

kl.IIIB

środa

10.40-11.25

s.3D zaplecze

Szczepkowska Hanna

j.polski

kl.7 b, c, d

środa

7.10-7.55

A103

Tomkowiak Magdalena

j. polski

Klasy 8 a,b,g

i III c gim

czwartek

7.10-7.55

B 104

Trojan Katarzyna

j. niemiecki

klasy 3 gim

i VIII

piątek

14:20-15:05

B105

Tylczyńska Anna

j.angielski

klasa 5g

czwartek

12:25-13:10

B103

klasa 7b,c,d

piątek (co drugi)

14.20-15.05

A18

Wąsala Marzena

edukacja wczesnoszkolna

kl. 2c

piątek

10.40-11.25

 

Werner-Kudłaszyk Agata

j. angielski

kl. 4b gr.1

kl. 4d gr. 2

kl. 4e gr 1

czwartek

12:30-13:15

D100

j. angielski

kl. 3 gim

wtorek

15:10 - 15:55

B104

Woltmann Ewa

j.polski

kl. 4b

 

kl. 4c

 

kl. 4g

czwartek

 

środa

 

czwartek

12.30 - 13.15

7.15 - 8.00

8.00 - 8.45

D

D

D


 

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Sierpień 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1