“Zdrowi-My" ponownie z nami

Utworzono dnia 22.06.2022

W maju i w czerwcu w naszej szkole ponownie odbyły się warsztaty profilaktyczne przeprowadzone w ramach programu „Profilaktyka uzależnień, przemocy rówieśniczej oraz cyberprzemocy wśród młodzieży w szkołach podstawowych” autorstwa Stowarzyszenia Zdrowi-My. Tym razem warsztaty, które poprowadziła pani Magdalena Ignaszak, objęły klasę 4b, 4g, 4h oraz 6b.

W trakcie zajęć uczniowie mieli możliwość uporządkowania sobie wiedzy dotyczącej przemocy rówieśniczej i cyberprzemocy, a także omówienia sposobów reagowania na podobne trudne sytuacje, które tak naprawdę mogą spotkać każdego z nas.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie, a pani Magdzie za poprowadzenie tych ciekawych zajęć.

Zapraszamy do poniższej galerii, w której można “podejrzeć” co ciekawego działo się w trakcie warsztatów;)

Autor: Marta Maklakiewicz

“Zdrowi-My"

Utworzono dnia 22.06.2022, 22:52

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.