Test poziomujący języka angielskiego

Utworzono dnia 28.08.2021

Szanowni Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele,

w dniu 2 września 2021 na 7. godzinie lekcyjnej odbędzie się test poziomujący (niezbędny do podziału na grupy) z języka angielskiego dla klasy 5a i wszystkich klas 6-8.
Dopiero po przeprowadzeniu testu i wpisie podziału na grupy w dzienniku Librus pojawią się zajęcia, których podział na grupy dotyczy: język angielski, niemiecki i informatyka.
W dniu 2 września (czwartek) uczniowie przychodzą na zajęcia zgodnie z ubiegłorocznym podziałem na grupy. Nowi uczniowie, przyjęci do wyżej wymienionych klas z dniem 1 września 2021, przychodzą na zajęcia zgodnie z planem grupy 1. Uczniowie, którzy nie mieli podziału na grupy w ubiegłym roku szkolnym, przychodzą całą klasą na pierwsze planowe zajęcia w czwartek, na przedmioty, których podział dotyczy (na nauczyciela/li czekają pod sceną w holu w budynku A).
Plan na czwartek i więcej informacji uczniowie otrzymają w dniu 1 września 2021.

Michał Truchlewski
Przewodniczący Zespołu ds. Języków Obcych i Integracji Europejskiej