Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Rokietnicy

MISTRZ CHEMII I FIZYKI - konkurs

Utworzono dnia 20.06.2022

Fizyka i chemia zaliczają się do Twoich ulubionych przedmiotów szkolnych? Chętnie je zgłębiasz, a może nawet pomagasz innym w nauce? Wykorzystaj swój talent i dołącz do rywalizacji o cenne nagrody oraz o tytuł Mistrza!

Takie możliwości oferuje konkurs Mistrz Chemii i Fizyki organizowany na platformie edukacyjnej Mathematics.live. Zadaniem uczestników będzie przygotowanie opracowań na wybrane z listy tematy. Dzięki temu będą mieli okazję do utrwalenia posiadanej już wiedzy oraz zgłębienia nowych zagadnień. Konkurs startuje w pierwszych dniach czerwca i potrwa do końca wakacji. Aby dołączyć do konkursu, wystarczy kliknąć WEŹ UDZIAŁ na poniższej stronie:

https://mathematics.live/pl/konkurs/mistrz-chemii-i-fizyki

Prawdopodobieństwo zdobycia nagród jest wyjątkowo wysokie! Nagrody otrzyma aż 100 najlepszych uczestników. A nagrody osiągają nawet wartość 2 tysięcy złotych! Przygotowano zarówno nagrody rzeczowe, jak i vouchery do serwisu z korepetycjami online Tutors.live (https://tutors.live/). Mogą posłużyć np. na naukę języka obcego albo na uzupełnienie braków w dowolnym przedmiocie szkolnym. Zapisz się do rywalizacji już dziś, a tytuł Mistrza Chemii i Fizyki może być Twój!

 

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Sierpień 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.