Komunikat - COVIDowa pomoc psychologiczna

Utworzono dnia 14.05.2021

Komunikat - COVIDowa pomoc psychologiczna

Wraz z ogłoszonym powrotem szkół do zajęć stacjonarnych, od dnia 17 maja 2021 r. zostaje zawieszony dyżur psychologów w ramach COVIDowej pomocy psychologicznej realizowany w Szkole Podstawowej im. J. Brzechwy w Rokietnicy.  Mieszkańcy naszej gminy mogli nieodpłatnie skorzystać z konsultacji psychologicznej w związku z obserwowanymi u siebie lub swoich bliskich objawami mogącymi świadczyć o wystąpieniu kryzysu psychicznego wywołanego skutkami pandemii (np. obniżony nastrój, niekontrolowane wybuchy złości, trudności ze snem, wzmożony lęk, niepokój).

Za gotowość niesienia pomocy specjalistycznej w kryzysowym czasie zarówno stacjonarnie jak i poprzez dyżury telefoniczne, dziękujemy naszym psychologom p. Marcie Maklakiewicz, p. Iwonie Dobrzyńskiej.