Utworzono dnia 06.10.2021

26 września – 1 października 2021

W zeszłym tygodniu w naszej szkole trwał Europejski Dzień Języków. Uczniowie razem ze swoimi nauczycielami języka angielskiego realizowali projekt, którego celem było stworzenie mapy Europy. Przewodniczący klas 4-8 wylosowali swoje Państwa, a wybór był dość duży. Następnie przekazali informacje klasie, zaczęli zbierać informacje, tworzyć, pisać, rysować, naklejać i projektować plakaty, które teraz można podziwiać w budynkach A i B. Każdy plakat zawiera podstawowe informacje dotyczące wylosowanego kraju jak i wiele ciekawostek (galeria prac poniżej). Mamy nadzieję, że wiedza jaką zdobyli i plakaty, z którymi się zapoznają, zmobilizuje ich do odwiedzania całej Europy, do nauki języków obcych i poznawania nowych ludzi. Poniżej jedynie ułamek tego, co można podziwiać. Miłego oglądania zdjęć. Wielkie GRATULACJE dla Uczniów i Uczennic.

Pozdrawia Zespół ds. Języków Obcych i Integracji Europejskiej

Utworzono dnia 06.10.2021, 12:52

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.