DZIEŃ EUROPY W RAMACH OBCHODÓW 20-LECIA POLSKI W UE

Utworzono dnia 14.05.2024

W piątek 17 maja, w tym roku po egzaminach 8-klasistów, organizujemy dla klas 4-8 Dzień Europy. Nasza uroczystość wpisuje się w obchody 20-lecia Polski w Unii Europejskiej. Na Uczniów czekają w tym dniu quizy, konkursy, niespodzianki.

Nasze zaproszenie przyjęła Przedstawicielka Europe Direct Poznań, Pani Bogumiła Frąckowiak - Kierownik Projektu, która przyjedzie do naszej szkoły i przeprowadzi dla wybranych klas warsztaty - zabierze Uczniów w "Wycieczkę po Europie".

W szkole odbędzie się też pokaz strojów europejskich oraz pokaz tańca europejskiego. Uczniowie będą mogli wziąć udział w quizie o UE i w quizie o Belgii. W piątek poznamy również zwycięzców konkursu na najładniej przyozdobioną szafkę!

Dotarły już do naszej szkoły materiały promocyjne oraz nagrody dla zwycięzców konkursów od Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.