Czas radości i spełniania marzeń.

Utworzono dnia 03.01.2019

Szanowni Państwo – DZIĘKUJEMY! A doprawdy jest za co! Za otwarte serca, za empatię, zaangażowanie i kreatywność, za spełnianie marzeń tych dużych i tych maleńkich. Dziękujemy, że po raz kolejny otworzyliśmy nasze serca na potrzeby tych, którzy tego naprawdę potrzebują, czyli dzieci. Zorganizowana przez nas akcja przygotowania paczek dla dzieci z Domu Dziecka w Szamotułach okazała się sukcesem i jest to sukces nie byle jaki. W dniu 13 grudnia każde dziecko zostało obdarowane wymarzonymi prezentami. Nie ma słów, które byłyby w stanie opisać ich radość i szczęście malują się na ich twarzach. Jednak jest jedno słowo, które raz jeszcze przekazujemy na ręce tych, którzy byli św. Mikołajami dla tych dzieci – DZIĘKUJEMY!

Musimy również pamiętać o dobrym sercu Pana Kierowcy, który musiał kilkakrotnie pokonać trasę z prezentami Rokietnica-Szamotuły.

Słowa podziękowania wraz z życzeniami na pięknie wykonanych własnoręcznie kartkach od dzieci można przeczytać w Szkole Podstawowej w Rokietnicy budynek C wejście główne.

Małgorzata Dubas

Sylwia Łukaszczuk