Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Rokietnicy

Nauczyciele

Lp. Nazwisko i imię Przedmiot
1 Andrzejewski Patryk świetlica
2 Bartkowiak Karolina język angielski
3 Batura Teresa wicedyrektor, religia
4 Bigos Lucyna wicedyrektor, WDŻWR, etyka
5 Błaszczyk Roma fizyka
6 Bojszczak Agnieszka edukacja wczesnoszkolna
7 Bronikowska Agata wychowanie fizyczne
8 Bronikowski Mateusz wychowanie fizyczne
9 Brzostowska Magdalena matematyka
10 Budzicz Magdalena język angielski
11 Chlebowska Renata wychowanie fizyczne
12 Cisek Jolanta edukacja wczesnoszkolna
13 Cyganek Przemysław język angielski
14 Cymerys Violetta wicedyrektor, matematyka
15 Czachor Agnieszka logopeda
16 Dankowski Paweł wychowanie fizyczne
17 Dejnak Małgorzata biologia
18 Dobak Danuta edukacja wczesnoszkolna
19 Dobrzyńska Iwona psycholog
20 Domżał Bożena historia
21 Dorożała Paulina edukacja wczesnoszkolna
22 Dubas Małgorzata edukacja wczesnoszkolna
23 Durzewska Kinga język polski
24 Dworak Alicja geografia, WOS
25 Elantkowska Anna świetlica
26 Ellmann-Buchwald Monika język angielski
27 Fryza Karolina język angielski
28 Fudala Elżbieta wicedyrektor, technika
29 Garstecki Michał religia
30 Głyda Ilona pedagog
31 Groszak Joanna język angielski
32 Grzywaczewska-Ignaś Alina religia
33 Haliasz Wiesława język polski
34 Hetmańska Magdalena technika, zajęcia techniczne
35 Idkowiak Marzena informatyka, zajęcia komputerowe
37 Jagodzińska Beata historia, WOS, WDŻWR
38 Jankowiak Agata psycholog
39 Janowska-Jandy Małgorzata wychowanie fizyczne
40 Janukowicz-Gołębiak Renata geografia, WOS, przyroda
41 Jarczyńska Anna edukacja wczesnoszkolna
42 Karczewska-Grajek-Joanna matematyka, informatyka
43 Kierończyk Marta edukacja wczesnoszkolna, informatyka, zajęcia komputerowe
44 Klekot Alicja edukacja wczesnoszkolna
45 Klimczak-Pękosz Katarzyna język polski, język polski jako obcy
46 Korzyb Sylwia świetlica
47 Koźlak Anna biblioteka
48 Krawiec Katarzyna edukacja wczesnoszkolna
49 Krzyżaniak Barbara język polski
50 Kurowska Teresa świetlica
51 Lepsza Ewa język niemiecki
52 Lewandowska Marzena matematyka, informatyka
53 Lisowska Mirosława Ewa plastyka
54 Łukaszczuk Sylwia edukacja wczesnoszkolna
56 Majchrowicz Katarzyna język polski
57 Maklakiewicz Marta psycholog
58 Matysiak - Gicala  Aneta matematyka
59 Napierała Lidia rewalidacja, nauczanie indywidualne
60 Nawrocka Karolina dyrektor
61 Nero Małgorzata język niemiecki
63 Oboda Aleksandra edukacja wczesnoszkolna
65 Okpisz Aleksandra matematyka
66 Osojca Anna edukacja wczesnoszkolna
67 Paupa Piotr wychowanie fizyczne muzyka
68 Pawlisiak Marta edukacja wczesnoszkolna
69 Piechalak Katarzyna biblioteka
70 Piszora Ewa chemia
71 Piszora Michał język polski, świetlica
72 Pochłopień Tomasz wychowanie fizyczne
73 Pocztarek Ewa religia
74 Pohl Katarzyna edukacja wczesnoszkolna, język angielski
75 Potoczak Łoś Ewa psycholog
76 Poturnicka Violetta świetlica
77 Proniewicz Katarzyna matematyka, informatyka
78 Przebierała Żaneta matematyka, przyroda
79 Przekaze Anna świetlica
80 Przybylska Borowczyk Lidia pedagog
81 Przynoga Małgorzata edukacja wczesnoszkolna
118 Renn Katarzyna religia
82 Rosielewska Alicja muzyka
84 Runowska Julita religia
85 Rybicka Ilona edukacja wczesnoszkolna
86 Ryster Szymon historia, WOS
87 Sklepik Małgorzata plastyka, zajęcia artystyczne
88 Skonieczna Izabela chemia, świetlica
89 Skrzypczak Michał wychowanie fizyczne
90 Smoczek Dariusz język angielski
91 Smólska Rodziejczak Anna edukacja wczesnoszkolna
92 Speina Iwona język polski
93 Stachowiak Mirosława edukacja wczesnoszkolna
94 Stankiewicz Katarzyna logopeda
95 Stawicka Musiał Izabella język angielski
96 Szczepkowska Hanna język polski
97 Szenic Anna logopeda
98 Szymczak Arkadiusz wychowanie fizyczne
99 Śnieguła Tomasz wychowanie fizyczne, EDB
100 Śpiewak Ilona przyroda, biologia
103 Tomkowiak Magdalena język polski
104 Trojan Katarzyna język niemiecki
105 Truchlewski Michał język angielski
106 Trybuś Piotr wychowanie fizyczne
107 Tylczyńska Anna język angielski
111 Wąsala Marzena edukacja wczesnoszkolna, informatyka
112 Welman Ewa fizyka
113 Werner Kudłaszyk Agata język angielski
114 Węcławek-Horbińska Marzena edukacja przedszkolna
115 Woltmann Ewa język polski
116 Wysocka Urszula świetlica, matematyka

 

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Sierpień 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1