Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Rokietnicy

Dyżury

     DYŻURY TELEFONICZNE NAUCZYCIELI - II semestr
       rok szkolny 2018/2019

                                              


 

Nazwisko i imię

budynek

dzień

godzina

Bartkowiak Karolina

A

piątek

11:40-12:25

Błaszczyk Roma

B

piątek

9:50-10.35

Bojszczak Agnieszka

C

środa

10:40-11:25

Bronikowska Agata

A

środa

10:40-11:25

Bronikowski Mateusz

C

wtorek

11:40-12:25

Brzostowska Magdalena

B

środa

8:50-9:35

Budzicz Magdalena

B

poniedziałek

10:40-11:25

Chlebowska Renata

A

piątek

8:50-9:35

Cisek Jolanta

C

piątek

10:40-11:25

Aleksandra Kapitan-Kmiecikowska

A

wtorek

10:40-11:25

Dankowski Paweł

tel. 604620722

piątek

8:50-9:35

Dejnak Małgorzata

B

poniedziałek

10:40-11:25

Dobak Danuta

C

czwartek

10:40-11:25

Domżał Bożena

B

poniedziałek

11:40-12:25

Dorożała Paulina

C

poniedziałek

9:50-10:35

Dubas Małgorzata

C

poniedziałek

12:30-13:15

Durzewska Kinga

C

piątek

8:50-9:35

Dworak Alicja

B

czwartek

 9:50-10:35

Ellmann-Buchwald Monika

A

wtorek

    9:50 - 10:35

Fryza Karolina

B

wtorek

10:40-11:25

Garstecki Michał

B

czwartek

15:10-15:55

Groszak Joanna

C

czwartek

8:00-8:45

Grzywaczewska-Ignyś Alina

C

wtorek

10:40-11:25

 Haliasz Wiesława

B

środa

11:40-12:25

Hetmańska Magdalena

A

wtorek

10:40-11:25

Idkowiak Marzena

B

wtorek

8.45-9,35

Jagodzińska Beata

B

poniedziałek

11:40-12:25

Janowska-Jandy Małgorzata

A

poniedziałek

    9:50-10:35

Janukowicz- Gołębiak Renata

B

środa

08.45-9.35

Jarczyńska Anna

C

czwartek

12.30-13.15

Karczewska-Grajek-Joanna

A

środa

10.50-11.25

Kierończyk Marta

D

środa

9:50-10:35

Klekot Alicja

D

poniedziałek

12:30-13:15

Klimczak-Pękosz Katarzyna

A

piątek

10:40 -11:25

Korzyb Sylwia

C

piątek

9:30- 10:15

Koźlak Anna

A

poniedziałek

11:40 -12:25

Krawiec Katarzyna

C

środa

12:30-13:15

Krzyżaniak Barbara

A

wtorek

9.50 -10.35

Lepsza Ewa

A

poniedziałek

12:25-13:15

Lewandowska Marzena

B

środa

13:30-14:15

Lisowska Mirosława Ewa

A

poniedziałek

8:50-9:35

Majchrowicz Katarzyna

A

czwartek

10.40-11.25

Matysiak-Gicala  Aneta

B

piątek

8:50-9:35

Nero Małgorzata

A

wtorek

11:40-12:25

Oboda Aleksandra

C

 wtorek

12:30-13:15

Okpisz Aleksandra

B

   czwartek

10:40-11:25

Osojca   Anna

c

wtorek

9:50-10:35

Paupa Piotr

A

 wtorek

10:40-11:25

Pawlisiak Marta

C

piątek

10:40-11:25

Piszora Ewa

B

czwartek

11:40-12:25

Piszora Michał

B

wtorek

9:50-10:35

Pochłopień Tomasz

A

poniedziałek

9:50-10:35

Pocztarek Ewa

C

środa

12.30-13.15

Pohl Katarzyna

C

poniedziałek

11:40-12:25

Proniewicz Katarzyna

B

czwartek

8:50-9:35

Przebierała Żaneta

A

poniedziałek

13:30-14:15

Przynoga Małgorzata

C

środa

9:50-10:35

Renn Katarzyna

C

poniedziałek

10:40-11:25

Rosielewska Alicja

A

środa

10.40-11.25

Runowska Julita

A

poniedziałek

8:50-9:35

Rybicka Ilona

C

piątek

9:50-10:35

Ryster Szymon

B

środa

11:40-12:25

Sklepik Małgorzata

A

wtorek

12:30-13:15

Skonieczna Izabela

C

wtorek

8:00-8:45

Skrzypczak Michał

A

wtorek

9:50-10:35

Smoczek Dariusz

A

środa

10:40-11:25

Smólska-Rodziejczak Anna

C

środa

9:50-10:35

Speina Iwona

A

czwartek

10:40-11:25

Stachowiak  Mirosława

C

poniedziałek

12:30-13:15

Stawicka Musiał Izabella

A

poniedziałek

10:40-11:25

Szczepkowska Hanna

A

wtorek

8:50-9:35

Szymczak Arkadiusz

A

poniedziałek

13:30-14:15

Śnieguła  Tomasz

A

czwartek

10.40-11.25

Śpiewak Ilona

B

czwartek

11:40-12:25

Tomkowiak Magdalena

B

środa

10:40- 11:25

Trojan Katarzyna

B

poniedziałek

11:40-12:25

Truchlewski Michał

A

poniedziałek

11:40-12:25

Trybuś Piotr/ Paweł Dankowski

A

piątek

8:50-9:35

Tylczyńska Anna

A

    czwartek

  9:50- 10:35

Wasilewska Elżbieta

A

poniedziałek

11.40-12.25

Wąsala Marzena

C

wtorek

12.30-13.15

Welman Ewa

tel. 618145274

wtorek

9:00-10.00

Werner-Kudłaszyk Agata

D

piątek

8:50- 9:30

Węcławek-Horbińska Marzena

C

piątek

12:00-12:45

Wysocka Urszula

C

poniedziałek

8:00-8:45

Woltmann Ewa

C

czwartek

9.50-10.35

Sylwia Łukaszczuk

C

środa

9:50-10:35

 

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Sierpień 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1